Płocicz i Dąbrówka w finale !

Paulina Stryszyk, 20 czerwiec 2021, 21:20
Wyłonione został drużyny, które za tydzień stoczą walkę o MISTRZOSTWO LIGI POWIATOWEJ i są to: ZRYW Dąbrówka oraz LZS Płocicz. Mecz finałowy zostanie rozegrany na boisku w Dąbrówce o godz. 15:00, a po spotkaniu odbędzie się uroczyste podsumowanie rozgrywek ligi powiatowej na które serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców. W meczu o 3 miejsce zmierzą się: ORZEŁ Dąbrowa oraz CENTRUM Obkas - godz. 12:30 boisko w Dąbrowie. Pozostałe spotkania zostaną rozegrane o godzinie 10:00. A zmierzą się: LZS Victoria Orzełek- HZ Zamarte, Sosenka Sosńo - Odrodzeni Cerkwica

LZS Płocicz - Orzeł Dąbrowa 7:3 (2:2)
Płocicz: Dawid Chmarzyński 4, Marek Betin, Przemysław Stryszyk,Rafał Pokora
Dąbrowa: Dawid Kłódka, Miłosz Spirka, Paweł Orłowski

Wynik może wskazywać, że gospodarze z Płocicza ławtwo sobie poradzili z rywalem z Dąbrowy.. nic bardzej mylnego. Drużyna Orła z Dąbrowy zaczęła mecz od zdobycia dwoch bramek i stworzyła wiele niebezpiecznych sytuacji pod bramką rywala. Ekipa z Płocicza zdołała jednak do przerwy dogonić przeciwnika i doprowadzić do remisu. Wraz z początkiem pierwszej połowy Orzeł znowu mocno zaatakował i wysunął się na prowadzenie. Chwilę później piłka "skiksowała" przed bramką Orła i padła bramka wyrónująca. Obie drużyny mocno atakowały, lecz wynik pozostawał bez zmian. Worek z bramkami dla Płocicza otworzył się dopiero w 85 min. po strzale "Ryby". Orzeł z Dąbrowy zwiesił głowę, a rywale wykorzystując  załamanie rywala zdołali w ostatnie 5 minut zdobyć 3 gole. W świetnej dyspozycji był dziś aktualny król strzelców - Dawid Chmarzyński, który zdobył 4 bramki.

Zryw Dąbrówka - Centrum Obkas 6:4 (3:2)
Dąbrówka: Artur Nowak 5, Jakub Kuszaj
Obkas: Adrian Miller, Mateusz Nowacki, Dominik Narloch, Krystian Radzio

Fireman Zabartowo/Pęperzyn- Fuks II Wielowicz 5:2 (3:1)
Pęperzyn: Damian Lustig 3, Adrian Łabuszewski, Michał Przybylski
Wielowicz: Przemysław Nitka, Sylwester Maik

LZS Victoria Orzełek - Odrodzeni Mała Cerkwica 3:1 (0:0)

Orzełek: Dawid Szmagliński, Szymon Binger, Kamil Kubicki