Piłkarska liga powiatowa

Sośno wygrało mecz

Paulina Stryszyk, 01 maj 2022, 20:28
Największą sensacją 15. kolejki jest fakt, że drużyna Sosenki Sośno wygrała mecz i zdobyło swoje pierwsze 3 punkty. Sosenka zdołała pokonać ekipę FIREMANA wynikiem 3:1.

Dziś zmierzyły się dwie przodujące drużyny w tabeli ligi powiatowej: LZS Płocicz kontra KS Time Lubcza. Do przerwy wynik pozostał bezbramkowy, jednak w drugiej połowie bohaterem meczu został Mariusz Strumiłło, który ostatnią rundę rozegrał w MLKS Krajna, a w dzisiejszym spotkaniu zdobył aż 4 bramki. Po potknięciu się Lubczy na fotel wicelidera powróciła drużyna ZRYW Dąbrówka, która wysoko pokonała CENTRUM Obkas. Warto zaznaczyć, że Obkas przystąpił do spotkania w 10-siątke, a kończył w 9 zawodników. Podczas dzisiejszej kolejki odbyła się również walka o 4 miejsce w tabeli pomiędzy ekipą: HZ Zamarte vs. LZS Orzeł Dąbrowa, lecz bohaterem tego meczu spotkania nie został żaden z zawodników. Bardzo zacięte widowisko miało miejsce w Lutówku, który podejmował FUKS II Wielwoicz. Obie drużyny stworzyły wiele dogodnych sytuacji, lecz brakowało wykończenia akcji oraz odrobinę szczęścia. Lutówko pomimo wyniku  3:1 nie zdołało utrzymać prowadzenia do końca gry, a świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Sylwester Maik, który pokonał Grzesia Kalle w ostatnich minutach meczu.

LZS Lutówko 3 - 3 FUKS II Wielowicz

bramki: Lutówko -  Kacper Kubicki, Łukasz Oelberg, Jakub Mertin,  Wielowicz: Sylwester Maik 2, Pachocki Dariusz

HZ Zamarte 3:1 LZS Orzeł Dąbrowa

bramki: Zamarte -   Dąbrowa - Miłosz Spirka

KS Time Lubcza 0:5 LZS Płocicz

bramki: Płocicz - Mariusz Strumiłło 4, Marek Betin

FIREMAN Zabartowo 1:3 Sosenka Sośno

bramki: Zabartowo - Jarosław Ratkowski, Sośno - Karol Scheffler 2, Kacper Głowacki

ZRYW Dąbrówka 5:0 CENTRUM Obkas

bramki: Dąbrówka - Daniel Frydrychowicz, Mikołaj Kosiedowski, Jarosław Pułkowski, Michał Morawski, Artur Nowak

LZS Victoria Orzełek 5:0 Odrodzeni Mała Cerkwica

Bramki: Paweł Buława, Marcin Szreder, Kacper Ciepluch 3