Ostatnia kolejka ligi powiatowej

Trzy walkowery

Robert Lida, Robert Środecki, 23 czerwiec 2013, 21:25
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Mecze Obrol Obkas – Tom-Dach Sitno, HZ Zamarte – Fireman Zabartowo/Pęperzyn, Victoria Orzełek – Time Lubcza Zakończyły się walkowerami dla gospodarzy z powodu absencji gości. Zarząd ligi zgodnie z zapisami regulaminu nałożył na zespoły z Sitna, Pęperzyn i Lubczy kary finansowe po 100 złotych.

Mecz Orzeł Dąbrowa – LZS Piaseczno. Fot Robert Środecki

Bramkę na 1:5 w meczu Mastel Lutowo - LZS Lutówko strzelił Krystian Twardy. Fot. Robert Lida

Mastel Lutowo – LZS Lutówko 2:6 (1:3)

W parafialnych derbach piłkarze z Lutówka nie mieli litości dla bardziej doświadczonego przeciwnika. Ich zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Linia obrony gości grała niemal bezbłędnie, dlatego miejscowi mogli zdobyć bramki tylko z rzutu karnego i rożnego. Dobry mecz rozegrał Krystian Twardy, który dwa razy ośmieszył obrońców Lutowa.

Orzeł Dąbrowa – LZS Piaseczno 5:2 (2:1)

Mecz lepiej rozpoczęli goście. W 18. minucie sędzia podyktował dla nich rzut karny. Pewnym strzałem przy słupku jedenastkę na bramkę zamienił Mateusz Zabrocki. Stracony gol podrażnił gospodarzy, którzy rzucili się do ataku. Jeszcze przed przerwą do bramki gości trafiali: Bartłomiej Wojtasik i Przemysław Stryszyk. Po przerwie gospodarze przeważali w każdym elemencie gry. Dwukrotnie do bramki przeciwników trafiał Kamil Rudziński. Jedno trafienie dołożył Wojciech  Żelazny. W 85. minucie gry drugą bramkę dla gości strzelił Sławomir Kurzyński.