stat4u

RSS Kategoria: Tenis stołowy

Mamy srebro mistrzostw Polski!
Podczas mistrzostw Polski młodziczek, zakończonych w niedzielę w Radomiu wychowanka klubu MLKS Krajna - Patrycja Rybacka sprawiła niespodziankę dużego kalibru, zdobywając wspólnie z Zuzanną Błażejewicz z Chełmna wicemistrzostwo Polski i srebrne medale.
Tomasz Aderjahn
Ika blisko zwycięstwa
Do Sępólna w niedzielę zawitał tenis stołowy na najwyższym poziomie. Seniorki i seniorzy rywalizowali w mistrzostwach województwa, walczyli o awans na mistrzostwa Polski. Po grach indywidualnych rozgrywano jeszcze turnieje deblowe oraz par mieszanych. Fantastyczne zawody zaliczyła była zawodniczka Krajny, obecnie reprezentantka AZS Toruń I. Bobrowska, która była o krok od wygranej.
Tomasz Aderjahn
Krajna zdemolowała MRKS
Tenisiści stołowi rozpoczęli zmagania w nowym sezonie. Pierwsza kolejka była bardzo udana dla sępoleńskich drużyn, które w komplecie wygrały swoje pojedynki. Drużyna Kamionki rozpoczęła sezon od remisu.
Tomasz Aderjahn
Patrycja 17. w Polsce
Ogromnym sukcesem zakończył się start młodej tenisistki Krajny Patrycji Rybackiej w finałowym turnieju Mini Olimpic Games, który w miniony weekend rozgrywany był w Warszawie. Jest to najważniejsza impreza w sezonie dla dzieci z rocznika 2001 i młodszych. Młoda tenisistka godnie w stolicy reprezentowała klub Krajna oraz gminę Sępólno, zajmując bardzo wysokie 17 miejsce.
Tomasz Aderjahn
Życiowy sukces Patrycji
Fantastycznie w półfinale Ogólnopolskiego Turnieju Mini Olimpic Games rozegranego w Gniewie wypadła tenisistka Krajny Patrycja Rybacka. Zaliczając swój najlepszy występ w karierze, awansowała do finału ogólnopolskiego, gdzie zagra w gronie 32 najlepszych tenisistek w kraju. Blisko awansu była Julia Kała. Dobre zawody rozegrał również Stanisław Lemański.
Tomasz Aderjahn
Sześć medali Krajny
W Kamieniu rozegrane zostały mistrzostwa województwa w tenisie stołowym. Znakomity występ odnotowali młodzi tenisiści Krajny, którzy zdobyli łącznie 6 medali. Fantastyczne zawody zaliczyła Oliwia Rink, która oprócz 4 medali wywalczyła awans do półfinału mistrzostw Polski.
Tomasz Aderjahn
Udany weekend ligowców
Po tygodniowej przerwie związanej z turniejem wojewódzkim w Kamieniu do rozgrywek ligowych powrócili tenisiści. Bardzo udaną sobotnio-niedzielną kolejkę zaliczyły drużyny ligowe z Sępólna i Kamienia. Ważne punkty zdobyła drużyna Kamionki, zapewniając sobie tym samym niemal pewne utrzymanie. Ciągle w grze o awans pozostaje drugi zespół Krajny. Jedynej porażki doznała pierwsza sępoleńska drużyna, jednak wiadomo, że gra z czołówką ligi do łatwych nie będzie należała.
Tomasz Aderjahn
Pierwsza kolejka za nami
W ub. piątek rozegrano pierwsze mecze w ramach Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego powołanej z inicjatywy Tomasza Fifielskiego - prezesa stowarzyszenia Amatorska Liga Piłki Nożnej Powiatu Sępoleńskiego.
Piotr Pankanin
Krajna blisko ósemki
Tenisiści II ligi kończą pierwszą rundę spotkań, po której drużyny podzielone zostaną na dwie grupy. W pierwszej, mistrzowskiej grać będą zespoły z miejsc 1-8. Pozostali utworzą grupę spadkową. Bardzo blisko awansu do najlepszej ósemki są tenisiści Krajny. Mogli go sobie zapewnić już w niedzielę, jednak remis sprawił, że o wszystkim zdecyduje ostatnia kolejka. Ważny punkt na wyjeździe zdobyli tenisiści Kamionki, co pozwoliło im awansować w tabeli o jedną pozycję.
Tomasz Aderjahn
Pingpongiści po pierwszej kolejce
Dzisiaj ruszyła pierwsza kolejka Powiatowej Ligi tenisa Stołowego. W świetlicach Sitna, Orzełka i Płocicza zagrało sześć drużyn zgłoszonych do naprędce powstałej ligi. Jej inicjatorem jest Tomasz Fifielski - prezes piłkarskiej ligi powiatowej. Czteroosobowe drużyny składają się głównie z piłkarzy powiatówki, którzy świetnie sobie radzą przy stole tenisowym. Nic więc dziwnego, że kilka pojedynków stało na bardzo wysokim poziomie.
Piotr Pankanin