Najnowsze artykuły
Czas na finał
Droga do realizacji własnych marzeń zazwyczaj bywa kręta i wyboista. Tylko nieliczni wchodzą na sam szczyt, osiągając sukces, który jest odzwierciedleniem długich lat żmudnej i tytanicznej pracy. W powyższe słowa doskonale wpisuje się Filip Drogos, który już w najbliższą sobotę (18 maja) wystąpi w finale programu „Mam Talent” emitowanego przez stację TVN o godzinie 20:00. Jak wyglądają przygotowania Filipa do finału? Jaką drogę musiał przejść, aby znaleźć się w finale? Czy jego występ taneczny jest możliwy również na krajeńskiej ziemi? O tym między innymi rozmawia Filip Drogos z Przemysławem Wilkowskim.
Przemysław Wilkowski
Pierwsza pani burmistrz w powiecie
historii kamieńskiego samorządu rozpoczyna się nowy rozdział. Po wielu latach rządów burmistrzów Kazimierza Fiałkowskiego i Wojciecha Głomskiego na najważniejszym fotelu w urzędzie zasiądzie Natalia Marciniak, która we wtorek podczas uroczystej sesji złożyła ślubowanie. Po raz pierwszy w najnowszej historii powiatu kobieta będzie piastować urząd burmistrza.
Wiadomości Krajeńskie, Robert Środecki
Burmistrz ochrzcił nową drogę
W ubiegły czwartek w gminie Kamień oddano do użytku kolejne odcinki dróg wyremontowane dzięki środkom pochodzącym z Rządowego Funduszu „Polski Ład”: Programu Inwestycji Strategicznych. Ustępujący burmistrz Kamienia Wojciech Głomski w asyście sołtysów i mieszkańców dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi. Odcinek drogi w Małej Cerkwicy ochrzcił szampanem.
Wiadomości Krajeńskie, Robert Środecki
Tragedia o świcie
W poniedziałek na drodze krajowej w Płociczu czołowo zderzyło się subaru i mazda. Kierowcy obu pojazdów ponieśli śmierć na miejscu.
Rekordowe otwarcie sezonu
Sobotnie zawody otwarcia sezonu wędkarskiego na jeziorze w Płociczu miały rekordową obsadę. Do rywalizacji przystąpiło aż 38 wędkarzy. Ryby, widząc taki tłok na brzegu, gdzieś się zaszyły i nie chciały brać.