Najnowsze artykuły
Dotacja na kościoły i zaniedbane cmentarze
Radni z Kamienia przyjęli pakiet uchwał dotyczących udzielenia dotacji na prace konserwatorskie i restauratorskie w zabytkowych obiektach znajdujących się na terenie gminy. Wsparcie trafi głównie do budynków sakralnych. Największy zakres prac zaplanowano w kościele filialnym w Dużej Cerkwicy.
Robert Środecki
Burmistrz podpisał umowę na żłobek
Ważne informacje dla rodziców planujących potomstwo napływają z Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Burmistrz Kamienia Wojciech Głomski podpisał tam umowę na dofinansowanie budowy żłobka. Pierwsze dzieci zostaną przyjęte do nowej placówki za 3 lata.
Robert Środecki
Dzieci sprzątają cmentarze
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kamieniu po raz kolejny stanęli na wysokości. Kilka dni przed dniem Wszystkich Świętych wraz ze swoim opiekunem Tomaszem Fiałkowskim odwiedzili okoliczne nekropolie i porządkowali zaniedbane groby.
Robert Środecki
Przetarg na wykonanie projektów i budowę  obwodnic Sępólna i Kamienia
W piątek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na wykonanie projektów oraz budowę obwodnic Sępólna i Kamienia.
Robert Lida
100 lat Jadwigi Senske
W ubiegłą środę pani Jadwiga Senske z Orzełka obchodziła setne urodziny. Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem. Ten szczególny dzień spędziła w otoczeniu najbliższych i przedstawicieli lokalnych władz.
Robert Środecki