Winieta-sport
Najnowsze artykuły
Krakus potrójnie złoty
Na Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce Masters Dariusz Krakowiak zdobył trzy złote medale. Za kilkanaście dni weteran z Sępólna wystartuje w mistrzostwach Europy.
Robert Lida
Obkas mistrzem w hali
XIII sezon rozgrywek Ligi Halowej Gminy Kamień Krajeński wygrała drużyna Centrum Obkas, która w wielkim finale nie dała żadnych szans Orłom z Dąbrowy. Bohaterem spotkania był bramkarz Centrum Dawid Kołtonowski, który między innymi obronił trzy rzuty karne z rzędu. Po ostatnim gwizdku sędziego odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie rozgrywek.
Robert Lida
Maraton rocznicowo-jubileuszowy
Jak co roku 15 sierpnia, czyli w rocznicę ukończenia przez Ryszarda Kałaczyńskiego jego 366. maratonu, w Wituni odbył się maraton rocznicowy. Tym razem miał on szczególny wymiar, ponieważ był to 900. maraton Rysia, który pod względem liczby ukończonych biegów maratońskich jest absolutnym rekordzistą Polski.
Robert Lida
Turniej starszych panów
W niedzielę na stadionie w Lubczy rozegrano piłkarski turniej oldbojów 40+ o puchar prezesa KS Time Lubcza oraz prezesa MGLKS Grom Więcbork. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn. Najstarszy uczestnik turnieju urodził się w 1953 roku.
Robert Lida
Dziewczęcy futsal
W czwartek w hali Krajna Arena odbył się szkolny turniej piłki halowej dziewcząt o puchar burmistrza Sępólna. Główne trofeum zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej w Wiśniewie.
Robert Lida
Siatkarski maraton
W sobotę w Krajna Arenie rozegrano Międzyzakładowy Turniej Mikstów Siatkarskich o puchar burmistrza Sępólna. Do całodniowych rozgrywek przystąpiło 10 zespołów. Główne trofeum po raz trzeci zdobył zespół Duko Sępólno.
Robert Lida