Winieta-sport
Najnowsze artykuły
Maraton rocznicowo-jubileuszowy
Jak co roku 15 sierpnia, czyli w rocznicę ukończenia przez Ryszarda Kałaczyńskiego jego 366. maratonu, w Wituni odbył się maraton rocznicowy. Tym razem miał on szczególny wymiar, ponieważ był to 900. maraton Rysia, który pod względem liczby ukończonych biegów maratońskich jest absolutnym rekordzistą Polski.
Robert Lida
Turniej starszych panów
W niedzielę na stadionie w Lubczy rozegrano piłkarski turniej oldbojów 40+ o puchar prezesa KS Time Lubcza oraz prezesa MGLKS Grom Więcbork. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn. Najstarszy uczestnik turnieju urodził się w 1953 roku.
Robert Lida
Dziewczęcy futsal
W czwartek w hali Krajna Arena odbył się szkolny turniej piłki halowej dziewcząt o puchar burmistrza Sępólna. Główne trofeum zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej w Wiśniewie.
Robert Lida
Siatkarski maraton
W sobotę w Krajna Arenie rozegrano Międzyzakładowy Turniej Mikstów Siatkarskich o puchar burmistrza Sępólna. Do całodniowych rozgrywek przystąpiło 10 zespołów. Główne trofeum po raz trzeci zdobył zespół Duko Sępólno.
Robert Lida
Smart-Dach z dwoma pucharami
Meczem o puchar ligi w piątek zakończył się XI sezon Sępoleńskiej Ligi Futsalu. Zdobywcą pucharu oraz mistrzem ligi została drużyna Smart - Dach. W uroczystości podsumowującej tegoroczne rozgrywki wzięli udział przedstawiciele władz powiatu oraz gminy, a także sponsorzy, którzy nie żałowali grosza na nagrody.
Robert Lida
FAZA ĆWIERĆFINAŁOWA LIGI POWIATOWEJ
Pierwszy etap fazy pucharowej za nami. W starciu drużyn ZRYW Dąbrówka - FC Odrodzeni Mała Cerkwica nie doszło do sensacji i miejscowi wysoko pokonali rywala zza miedzy wynikiem 6:1. Zwycięstwo wywalczył również zespół CENTRUM Obkas i to on w następnej kolejce zmierzy się z liderem tabeli-Dąbrówką. W fazie ćwierćfinałowej zwycięstwo odniósł także Orzeł z Dąbrowy, który po raz kolejny gościł u siebie chłopaków z Zamartego. Wysoki wynik padł w Luczby, która strzeliła gościom z Wielowicza, aż 12 bramek. W następnej fazie rozgrywek zmierzą się: Dąbrówka - Obkas, Płocicz - Dąbrowa, Orzełek - Cerkwica, Zamarte - Sośno, Lubcza-Lutówko oraz Zabartowo - Wielowicz.
Paulina Stryszyk, Robert Lida