stat4u

RSS Kategoria: Piłka nożna

Są chętni na te ruiny
Gmina Sośno uzyskała zgody na rozbiórkę zniszczonego przez nawałnicę pałacu w Olszewce. Nie będzie jednak się tym zajmować, ponieważ znaleźli się chętni do zakupu działki, na której znajdują się ruiny pałacu.
Robert Lida
Nareszcie jest wygrana
Piłkarze Kamionki zwycięstwem nad Tarpanem Mrocza zakończyli serię wiosennych porażek. Teraz to do nich uśmiechnęło się szczęście, gdyż Tarpan w końcówce mógł jeszcze się podnieść i powalczyć. Wygrana dała również kamieńskiej drużynie troszkę spokoju, gdyż rywale niebezpiecznie się zbliżali. Teraz przewaga nad ekipami walczącymi o utrzymanie jest w miarę bezpieczna.
Tomasz Aderjahn
Świąteczne trzy punkty pojechały do Więcborka
Kolejne spotkanie derbowe w A-klasie odbyło się Kamieniu, gdzie Kamionka podejmowała więcborski Grom. Obie ekipy w rundzie wiosennej pomimo niezłej gry jeszcze nie wygrały. Chciały to uczynić właśnie w pojedynku derbowym i zrobić sobie prezent na święta. Zdecydowanie w lepszych nastrojach z boiska schodzili piłkarze Gromu, którzy odnieśli zasłużone zwycięstwo.
Tomasz Aderjahn
Porażka na zakończenie
Rundę jesienną zakończyli piłkarze Krajny porażką z Rawysem Raciąż. Kosztowało ich to spadek o jedną pozycję w ligowej tabeli, co przed rundą rewanżową nie nastraja najlepiej.
Tomasz Aderjahn
Tartak zdemolowany
Przed spotkaniem zastanawiano się, czy goście z Wudzyna do Więcborka przyjadą, wszak tydzień wcześniej oddali walkowerem spotkanie na własnym boisku i zapowiadali wycofanie z ligi. Drużyna Tartaka do Więcborka przyjechała z nowym trenerem i kilkoma nowymi piłkarzami. Po końcowym gwizdku i wysokiej porażce ponownie goście przekonywali, że się z ligi wycofują. Tylko czy można im wierzyć?
Tomasz Aderjahn
Zła seria trwa
Powoli nerwowo zaczyna się robić w obozie sępoleńskiej drużyny. Czwarta porażka z rzędu sprawiła, że punkty i rywale w tabeli uciekają. Co gorsza, drużyna Krajny w czterech ostatnich spotkaniach nie potrafiła strzelić gola (w pojedynku z Tucholanką gospodarze zaliczyli samobójcze trafienie), co pokazuję, że brakuje napastnika, który by skutecznie wykończył akcje.
Tomasz Aderjahn
Lepiej po przerwie
Zwycięski marsz Kamionki trwa. W Kamieniu nie poradziła sobie nawet solidna Sparta Przysiersk, chociaż do przerwy pewnie prowadziła. Kamionka po zmianie stron zagrała dużo lepiej i zasłużenie zwyciężyła.
Tomasz Aderjahn
Fuks ogrywa Gwiazdę
Udany weekend miały nasze drużyny w B-klasie. Nie powiodło się tylko Gwieździe, która poległa w derbowym pojedynku z Fuksem. Komplet punktów ze spotkań wyjazdowych przywiozły drużyny z Komierowa i Skarpy
Tomasz Aderjahn
Oby tak dalej
W Więcborku kibice obejrzeli dobre, a co najważniejsze, zwycięskie dla gospodarzy spotkanie. Grom, po pechowym początku sezonu, teraz się rozpędza i oby z każdym kolejnym spotkaniem było już tylko lepiej.
Tomasz Aderjahn
Skromna wygrana
Drużyna Kamionki odniosła drugie zwycięstwo w rozpoczętym sezonie, co pozwoliło jej awansować w środkowe rejony tabeli. Martwić może jedynie kontuzja M. Haliniaka oraz nie najlepsza gra w drugiej połowie, po tym jak z boiska wyleciało dwóch rywali i była szansa na efektowniejszą wygraną. Po przerwie sędzia pokazał aż 3 czerwone kartki.
Tomasz Aderjahn