Mamy srebro mistrzostw Polski!

Tomasz Aderjahn, 18 maj 2014, 23:35
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Podczas mistrzostw Polski młodziczek, zakończonych w niedzielę w Radomiu wychowanka klubu MLKS Krajna - Patrycja Rybacka sprawiła niespodziankę dużego kalibru, zdobywając wspólnie z Zuzanną Błażejewicz z Chełmna wicemistrzostwo Polski i srebrne medale.
Mamy srebro mistrzostw Polski!

Patrycja Rybacka (z lewej) i Zuzanna Błażejewicz wraz z trenerem Piotrem Rogowskim na drugim stopniu podium, mistrzostw Polski młodziczek w Radomiu. Fot. pzts.pl

,,Wiadomości Krajeńskie" poprzez swoją stronę internetową jako pierwsze w regionie informują o fantastycznym wyniku młodej tenisistki Krajny. W sobotę, po wygraniu pojedynku półfinałowego, trener zawodniczki Piotr Rogowski przekazał nam miłe informacje - Mamy medal mistrzostw Polski. Patrycja zagrała doskonałe zawody i wspólnie z koleżanką z Chełmna w grze deblowej sprawiły ogromną niespodziankę i przebrnęły przez sito eliminacyjne, docierając aż do finału. W niedzielę zagrają o złoto, ale rywalki to znakomity duet. Tak czy inaczej medal na imprezie rangi mistrzostw Polski to ogromny sukces dla naszej sekcji, klubu Krajna i miasta - mówił bardzo wzruszony z wyniku swojej podopiecznej trener Rogowski.

W sobotni wieczór przed zakończeniem turnieju warcabowego o fantastycznym wyniku zawodniczki z Sępólna poinformowaliśmy najwyższe władze w gminie i powiecie, a więc burmistrza Sępólna, starostę sępoleńskiego, przewodniczącego rady powiatu i dyrektora CSiR. Wszyscy panowie byli mocno zaskoczeni, ale i pełni podziwu wyniku jaki osiągnęła młoda mieszkanka Sępólna.

W niedzielnym finale Patrycja i Zuzia nie przestraszyły się rywalek i przegrały dopiero po tie-breaku.

Więcej w czwartkowym wydaniu papierowym.

Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...