Skarpa (gmina Sępólno)

Wylądował w szpitalu

Robert Lida, 06 czerwiec 2024, 09:22
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W środę na drodze wojewódzkiej 241 między Skarpą a Zalesiem doszło do wypadku drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy.
Wylądował w szpitalu

Motorowerzysta został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Bydgoszczy

Wylądował w szpitalu

Do zdarzenia doszło na remontowanej drodze do Tucholi

Do zdarzenia doszło około godziny 9.30. Odcinek drogi ze Skarpy do Zalesia jest w tej chwili przebudowywany. W związku z tym pełno na nim nierówności. Dotyczy to zwłaszcza poboczy. 49-letni mieszkaniec gminy Sępólno jechał skuterem w kierunku Skarpy. Nagle najechał na nierówne pobocze, odbił się od drzewa i upadł na jezdnię. Świadkami tego zdarzenia byli pracujący na miejscu drogowcy. Okazało się, że stan motorowerzysty był na tyle poważny, że niezbędny był szybki transport do specjalistycznego ośrodka szpitalnego. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, który wylądował na pobliskim polu rzepaku. Motorowerzysta został przetransportowany do szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Przed odlotem zdążył jeszcze zostać przebadany alkomatem.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna był w stanie nietrzeźwości. Została pobrana krew do dalszych badań. W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności – mówi asp. sztab. Aleksandra Bratz z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie.
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...