Obkas (gmina Kamień)

Siedmiu rannych w kraksie na krajówce

Robert Lida, 13 czerwiec 2024, 10:00
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej w Obkasie zderzyły się dwa bmw. Do szpitali w Bydgoszczy i Chojnicach trafiło łącznie siedem osób.
Siedmiu rannych w kraksie na krajówce

W taki sposób swoją eskapadę zakończyło pięcioro młodych ludzi

Siedmiu rannych w kraksie na krajówce

Tym bmw podróżowało małżeństwo z Chojnic

Do wypadku doszło kilka minut po północy na słynnym zakręcie w Obkasie. 
– Kierujący bmw na człuchowskich numerach 19-latek, jadąc w kierunku Zamartego, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku bmw na chojnickich numerach rejestracyjnych. Pierwszym samochodem podróżowało 5 młodych osób, a drugim kierowca w wieku 25 lat oraz 26-letnia pasażerka. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia zostali przewiezieni do szpitali – mówi st. asp. Małgorzata Warsińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie.
Na miejsce zadysponowano między innymi cztery zespoły ratownictwa medycznego, w tym jeden z Tucholi. Strażacy przez kilkanaście minut przy użyciu sprzętu hydraulicznego rozcinali wrak samochodu, którym jechało pięcioro młodych ludzi. Jedna z pasażerek była tak zakleszczona, że ratownicy poszczególne fragmenty karoserii wycinali kawałek po kawałku, aby nie zrobić kobiecie jeszcze większej krzywdy. Zderzenie dwóch bmw było tak silne, że z jednego wypadł silnik. Kilkanaście minut wcześniej zaczął padać deszcz i jezdnia stała się śliska. Niestety, w tym przypadku mamy potwierdzenie zasady, że bmw plus młodzi ludzie to gotowe nieszczęście.
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...