Powiat

Wypadek starosty

Robert Lida, 29 maj 2024, 11:06
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Służbowy samochód powiatowego urzędu pracy i starostwa powiatowego brał udział w zdarzeniu drogowym na terenie powiatu tucholskiego. Na jego pokładzie oprócz kierowcy znajdował się starosta Jarosław Tadych.
Wypadek starosty

Służbowa zafira już nie pojedzie

Wypadek starosty

Zafira ze starostą została zepchnięta z drogi

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek na Drodze Wojewódzkiej nr 240 w miejscowości Lubiewice koło Bysławia (powiat tucholski). Starosta służbowym oplem zafira jechał do Chełmna, gdzie odbywał się Konwent Starostów Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 
– O godzinie 13.30 kierujący samochodem osobowym 23-letni mieszkaniec powiatu tucholskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu oplowi zafira. W wyniku tego doszło do kontaktu obu pojazdów. W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności o wykroczenie – mówi st. post. Marta Porożyńska z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.
Sprawca kolizji wyjechał z drogi podporządkowanej, uderzył w zafirę, która zatrzymała się w pobliskim zagajniku. Na szczęście starosta po przebadaniu przez lekarza został zwolniony do domu. Natomiast jego kierowca Grzegorz M. trafił do szpitala.
 
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Najczęściej czytane
W Więcborku odbył się niecodzienny ślub. Przed ołtarzem...
A więc jednak szowinizm. Tego, co wydarzyło się w trakcie meczu 22....
– Kilka tygodni temu pisaliście o apelu samorządowców w sprawie...
Najwyżej oceniane
Sprawa lip rosnących przy ulicy Dworcowej w Kamieniu wciąż budzi...
Lidze powiatowej nareszcie towarzyszyło słońce. Wprawdzie jeszcze...
Rada Miejska w Sępólnie nie zgodziła się na budowę kościoła na...