W sobotę w Wiejskim Ośrodku Kultury w Lutowie członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi KGW i KR Gminy Sępólno świętowali jubileusz 20-lecia istnienia. Z zaproszenia organizatorów skorzystało wielu gości, w tym przedstawiciele lokalnych władz oraz partnerzy, którzy przez dwie dekady wspierali działalność stowarzyszenia.
Wiadomości Krajeńskie, Robert Środecki
