W miniony czwartek 24 maja wiceminister zdrowia wręczył grupie lekarzy rodzinnych z Polski odznakę honorową „Za zasługi dla ochrony zdrowia”. Wśród czterdziestu lekarzy z całej Polski medal otrzymał Dariusz Jałocha, lekarz rodzinny pracujący na naszym terenie od trzydziestu lat.
Piotr Pankanin
